неділя, 29 липня 2012 р.

Поставимо прапор "з голови на ноги"


"Українці традиційно називають свій прапор «жовто-блакитним». На мові геральдики (науки про герби) та вексилології (науки про прапори) це значить, що жовтий колір є головним (тому в описі прапору він називається першим по черзі, зображається вгорі і використовується для зображення Тризуба-Трійці), а блакитний є допоміжним (тому називається другим, зображається внизу прапора і використовується на гербі як тло). 

З сакральної точки зору жовтий колір позначає активне, творче, сонячно-вогняне, духовно-божественне начало, а блакитний — пасивне, вологе, консервативне начало, яке потребує активізації та одухотворення. Тому жовто-сонячний колір українського прапору позначає Творця і божественну активність, а блакитний — створену ним матерію, наш земний світ. 

Якщо на прапорі вгорі зображається колір духовно-божественного начала, то це значить, що саме воно визнається головним, домінуючим — і це відповідає природному стану Всесвіту, створеного Творцем. 

Нинішній прапор України називається синьо-жовтим, тому верхня його половина є синьою (головний колір), а нижня — жовтою (допоміжний колір). Тому, згідно з законами геральдики, на державному гербі мав би зображатися синій Тризуб на жовтому тлі. Проте в дійсності ми маємо жовтий Тризуб на синьому тлі — і це вірно. Але тоді головний, жовтий колір має бути угорі нашого прапору, а не навпаки. 

З сакральної точки зору зображення на національному прапорі синього над жовтим означає, що нація визнає панування пасивного над активним, консервативного над творчим, матеріального над божественним, творіння над Творцем. Такий світогляд суперечить природному стану Всесвіту і є запереченням його Творця, відповідно, такий світогляд є брехливим і руйнівним, а оскільки найбільшим брехуном і батьком брехні є диявол, то такий збочений світогляд коректно назвати диявольським. Відповідно, синьо-жовтий прапор, який відбиває диявольський світогляд, також коректно назвати диявольським. Зауважимо, що цей прапор відбиває нині існуючий у державі стан
перевертання природного порядку та домінування безбожності, об’єктивними проявами якого є вимирання українського народу (понад півмільйона щороку), зростання кількості самогубств та абортів, поширення алкоголізму та наркоманії, генетичне і культурне виродження. 

Захисники синьо-жовтого прапора стверджують, що синє — це небо, а жовте — це пшеничне поле. Українці є хліборобською нацією, тому її природним символом є синьо-жовтий прапор. 

По-перше, небо буває синім надзвичайно рідко, адже у сонячний день воно зазвичай блакитне (тож для позначення неба і пшениці прапор мав би бути блакитно-жовтим). Насправді ж синій колір на нинішньому прапорі України є не символом неба, а рудиментом червоно-синього прапору УРСР. 

По-друге, українці є нацією не лише хліборобів, а також священиків і воїнів. Більше того, 
дух священиків і священних воїнів (брахманів і кшатріїв) є домінуючим, адже навіть буденна сільськогосподарська діяльність традиційно здійснювалась українцями як священнодійство, життєтворчий ритуал. Зведення українського світогляду до селянської праці є засобомінформаційно-духовної війни на послаблення української нації. 

Нас не задовольняє існуючий стан в Україні. Ми розуміємо, що стабілізація існуючого стану означає стабільне вимирання українського народу і його розпорошення за межами рідної землі. Потрібно зламати ці негативні тенденції і здійснити суттєві зміни. Проте серйозні перетворення завжди починаються з духовно-світоглядного імпульсу, з оновлення свідомості, з відновлення правильного розуміння природи Всесвіту, з відновлення зв’язку («ре-лига», релігія) між божественним і людським. Відновлення ж правильного світогляду неминуче вимагає повернення до правильної символіки, адже символіка — це концентрований світогляд." 
«Жовтий з синім - прадавнє поєднання кольорів, що стало для українців символом державності. Але окрім поверхневої символіки про жито і пшеницю заслуговує на увагу, як на мою думку, більш давнє окультне тлумачення жовтого, як небесного вогню – Сонця, Небесного Царства і синього, блакитного - як води, потойбіччя. Зрештою правильне їх розташування на українському прапорі повинно було б бути таке – угорі жовтий колір, внизу – синій.» 
Якщо хочеш бути успішним і жити в економічно розвиненій та духовно збагаченій Україні , то поверни прапор в офісі, на авто, на будинку,а також стрічки жовто-блакитні, форму одежі  з «голови на ноги» : жовтим(сонце-духовність) вверху, голубим (вода-матеріальне внизу) і успіх буде !
Читайте :http://gazeta.ua/articles/ukraine-newspaper/_treba-zaminiti-prapor-na-zh

Приєднуйтесь, будь-ласка, до групи https://www.facebook.com/groups/268130073197933/
5 коментарів:

 1. Анонім20:23

  НЕВЖЕ! Наш прапор - дійсно, ЖОВТО-БЛАКИТНИ! Масон Кравчук все чудово знав, його ще попереджали, що не можна кольори перевертати...Але ж маонам треба країну у своїх кігтях тримати - тому й прапор перевернутий, тому й Гімн "Ще не вмерла..." - дйсно, ще дихає! Поступово знищкють прадавні українські святині, місця Сили- наприклад, прадвні дуби у Феофанії зрубують... Вони мрять забрати усю силу та пам"ять у нашого народу, але НЕ ВДАСТЬСЯ! УКРАЇНА, ВОЛЯ ПЕРЕМОЖЕ!

  ВідповістиВидалити
 2. Згоден з трактуванням.Тільки ще добавлю від себе:над куполом Верховної ради України майорить не тільки зворотньоенергетичний прапор, а , якщо уважно придивитесь, то зверху на шпилі над прапором ''вєлічаво'' стирчить пентаграма-зірка.І допоки її вплив буде домінувати над будівлею, доти і всередині будуть прийматися абсурдні рішення. Все взаємопов'язане.Символи правлять світом. Може для когось це смішно, для мене-ні.

  ВідповістиВидалити
 3. Ми можемо для початку розпочати з себе : прапор України в офісах, на акціях, мітингах поставити з голови на ноги-жовтим зверху. До речі, бажано мати ще роздруківочку з поясненням, бо замучитися кожному пояснювати, а так листівочку в руки і люди обов'язково вчитаються.

  ВідповістиВидалити
 4. З прапором це дурниці! Раніше мапи малювали до гори другом. Тому іноді виникають таке що прапори країн якби перевернуті. Взагалі то це умовності бо коляри прапорів то як дорожні знаки. По кольоровим смужкам можна було зрозуміти де розташована країна. Центр відліку Грузія це свідчить їх прапор. Напрямків світу було шість і кожний мав свій колір і напрямок на відповідне море ...... Червоне море, Чорне море, Жовте море, Сине море (Каспій), Біле море (то що біля Егейського моря) ... Зелений колір це точніше синьозелений (індиго) Індійське море (зараз вже називають океан) .... Україна може (геральдическі) мати кількості варіантів смужок прапора. Напрямок світу то що має чорний колір ( на Чорне море) проходить через всю Україну на британські острови . Так виник Чорно-червоний прапор. Синьо жовтий вказує що ми між каспієм та жовтим морем якщо дивитися від Грузії. Взагалі то червоний навпроти білого (мовний екватор ) тому коли вони зустрічаються на протилежній стороні земної кулі то виникає прапор США біло-червоні смужки поті це проходить через Японію де біле поле та червона крапка. ROSSIA то є червоний
  прапор щоб показати розмір а можно і триколор.

  ВідповістиВидалити
 5. Задумайтеся, чому українці постійно думають в більшості своїй, як кусок хліба і до хліба заробити, тобто матріальне домінує над духовним? Якщо ви даєте дитині ім'я, чи готуєте одежу для немовляти, то ви враховуєте, що ім'я має відповідне значення і щонайменше 10% впливатиме на долю дитини, відповідно одежу також підбираєте потрібних відтінків і кольорів для хлопчиків чи для дівчаток. Саме тому прапор, як один з символів державе має величезне значення, бо ніде в світі жовтий колір не означає пшеницю (ростки пшениці не жовті), а тому весь світ знає, що жовте- це сонце, духовність, а голубий, блакитний колір - вода, матеріальне. Вивчаючи поєднання кольорів, ви зрозумієте, що поєднання блакитного, голубого над жовтим несе в собі негатив для всієї нації, оскільки домінуючим є матеріальне і таке поєднання означає економічний занепад та духовну деградацію, може призвести навіть до воєн та до розпаду держави. Я коли бачу, як малюють малюнки , вдягають одежу, беруть прапори в руки, де вода заливає сонце, тобто, потойбіччя закриває духовне, божественне, то в мене серце не на місці, чесно. Люди, почуйте і зрозумійте, пшениця без сонця -НЕ ДОЗРІВАЄ, а без води _УСИХАЄ, тому якщо ми хочемо добробуту Україні, то не варто користуватися поєднанням кольорів, які нам совєти нав'язали, а треба вивчати, ставати грамотними і мати в собі мужність і силу Духу українського, щоб поставити символ України з голови на ноги : жовтим вверху і голубим, блакитним внизу, що означатиме економічний розквіт та духовне збагачення.

  ВідповістиВидалити