субота, 3 листопада 2012 р.

Хто замовник афери по 132 округу?


            Фейсбук - це справа серйозна, тому побачивши такий перепост""Наталія Пашковська (...
10:56
м. ПЕРВОМАЙСЬК. ЛЮДИ ДОБРІ, ХТО МОЖЕ СПАСАЙТЕ НАС!!! МІЛІЦІЯ ПРИБУВАЄ З УСІЄЇ УКРАЇНИ!!! Є ПІДОЗРА, ЩО ЗАСТОСРВУВАТИМУТЬ СЛЬОЗОГІННИЙ ГАЗ!!! ХТО МОЖЕ, ЗВЕНІТЬСЯ ВІД НАШОГО ІМЕНІ ДО МІЖНАРОДНОЇ СПІЛЬНОТИ!!! НЕ ДАЙТЕ ЗАГИНУТИ МОЇМ ДІТЯМ!!! Я МОЛЮ ВАС БЛАГАЮ ПРО ДОПОМОГУ" , ми з Херсону виїхали на Первомайськ вже рівно через годину. Це робиться елементарно: домовилися з водієм (небайдужою людиною),скинулися на бензин і вже втрьох їдемо на допомогу первомайцям. По дорозі , в Миколаєві підбираємо ще двох молодих людей, які згодилися  їхати  з нами.
             Ми дуже сподівалися, що встигнемо приїхати, щоб не дозволити вивозити оригінали протоколів з ОВК бійцями Беркуту.
            Але ми запізнилися, все таки дорога дальня і вже протоколи були вивезені в Миколаїв до окружного адміністративного суду.
             Людей в Первомайську  було багато, серед них прихильники кандидата від об'єднаної опозиції Аркадія Корнацького і кожен з присутніх мав змогу за власним бажанням виступити перед громадою.
            Первомайці дуже щиро зраділи, коли почули, що Херсон їх підтримує.
Проблеми що у первомайців, що в херсонців одинакові і тому дуже легко було виступати перед ними та висвітлювати всі ті злободневні проблеми ,через які народ вимушений захищатися від своїх слуг- народних обранців. Відео виступу тут.
             І всі ми добре розуміємо, що щось  в нашому суспільстві не так, якщо Беркут б'є людей, фактично викрадає протоколи ,бо ЦВК змінило покази на своєму сайті , тому потрібно будь-яким способом вилучити оригінали протоколів з ОВК №132 і привести їх в відповідність з намальваними показами. От така афера . У всіх протоколах змінені цифри, не важко здогадатися, що на користь кандидата від ПР.

А ввечері ми поїхали на суд до Миколаєва, який призначили на 24 годину (о дванадцятій ночі! символічно, еге ж? )Суд розглядав позов "технічного" кандидата  Пєшєходова на предмет невідповідності оформлення протоколів ОВК згідно виборчого законодавства. Наприклад , що в кінці одного з протоколів  олівцем, а не ручкою записана загальна кількість протоколів тощо.


На суд явився депутат від ПР для того, як він сказав "щоб дотримувалося законодавство", Він пояснив свою присутність тим, що спостерігачі від ПР повідомили йому, що виграв їхній  кандидат, а самих протоколів він не бачив. Тобто, на слово повірив депутат спотерігачу,а документу з мокрою печаткою з підписами членів ДВК не бачив- цирк та й годі.


Після того, як суд оголосив другу перерву , ми зрозуміли, що доводи представників ВО " Батьківщина" про те, що в протоколах з мокрими печатками одні цифри ( і вони на користь їх кандидата, а в привезених Беркутом і ВДВС суду протоколах інші цифри, суд до уваги не бере. 
Якою дорогою везли  протоколи, які погружали в автобус і чому винесли до суду їх з машини, а не з автобуса, то ми можемо тільки здогадатися, що по дорозі ця афера й відбулася і на суд дали цифри, які в акурат відповідають цифрам з сайту ЦВК.
Опозиція, скоріш за все, теж подасть позов на предмет фальшування протоколів , але це буде буде попереду , а що вирішать судді при нашій "справедливій" судовій Феміді- один Бог знає.
Такими антинародними діями влада провокує людей на другий Майдан по захисту останнього, що в нас залишилося - право голосу, яке крадуть цинічно та жорстоко, то не дивно , що в Первомайськ їдуть люди з усіх регіонів. 
Народ об'єднається, щоб проти нас не прокручували таких гопницьких афер . Відповідь на питання, а хто замовник цього безпрєдєлу, рано чи пізно буде знайдена і всі злочинці понесуть заслужену кару.


Немає коментарів:

Дописати коментар