середа, 23 травня 2012 р.


                               Народе України!

22 травня 2012 р. судом міста Рубіжне Луганської області прийнято рішення про зміну запобіжного заходу проти Рімми  Білоцерківської з «підписки про невиїзд» на «взяття під варту» по сфальшованій справі за перешкоджання незаконному будівництву.
Рішення взяти під варту прийнято за відсутності Рімми Білоцерківської, після того, як дев’ять суддів по черзі розглядали справу, шість з яких, керуючись здоровим глуздом,  взяли самовідвід щодо «шитої білими нитками» справи.
Мета цього сфальшованого рішення:   створення умов неможливості  пересування відомого правозахисника територією України. Адже саме Рімма Білоцерківська просто і дохідливо пояснює  громаді : куди поділось українське національне багатство, як розграбовано землю та комунальне майно на території сіл та міст України, чому в Україні так і не створені територіальні громади?!
Завдяки Ріммі Білоцерківській тисячі підприємців залишилися працювати в законному полі на спрощеній системі оподаткування, розібралися з неконституційністю існуючої пенсійної системи, борються з беззаконням, яке чинять державні виконавці ВДВС, підприємці з допомогою Рімми виграють суди.
Закликаємо всіх небайдужих українців прийти 28 травня 2012 р. об 11:00 год. під Генпрокуратуру м. Києва (вул. Різницька, 13) на акцію протесту проти сфальшованої  кримінальної справи  та незаконного рішення  про арешт щодо Рімми Білоцерківської  з вимогою ЗАКРИТИ КРИМІНАЛЬНУ СПРАВУ!

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України, Всеукраїнський громадський рух « Вільний простір», ХОГО "Громадське об'єднання "ДОБРО"

Для довідки: Кримінальну справу стосовно  Рімми Білоцерківської було порушено п’ять років тому за ст. 296, ч 1 КК (хуліганство) за те, що вона в Сєвєродонецьку допомагала жителям будинку № 51 по Гвардійському проспекту в їх боротьбі проти будівництва торгового центру в безпосередній близькості від житлового будинку. Рімма Білоцерківська спробувала заблокувати роботу будівельного крана, піднявшись на нього. Але в результаті отримала хімічні опіки обличчя від застосування забудовником газового балончика і опинилася на лаві підсудних.
Читайте також :
Немає коментарів:

Дописати коментар